• 11efc44d
  • banner3-1

furnizuesi juaj më i besueshëm

pse

na zgjidhni

NINGBO GILLSEN ELEKTRONIKE CO., LTD është prodhues profesional të pajisjeve jashtë, me vet kompania-NINGBO tregtare DAMISER TRADING CO saj., LTD. Që ndërtuar në vitin 2007, Gillsen ka qenë e përqëndruar në zhvillimin, prodhimin, marketingut dhe shërbimit pas shitjes së pajisjeve jashtë. Biznesi përmban Gjuetia dhe Peshkimi pajisje, pajisje qitje, kampe dhe pajisjet hiking, si edhe si sigurinë dhe mbijetesën e pajisje të tjera.

Për cilësi më të mirë dhe të shërbimit në përputhje me shitjet në rritje, Gillsen investon qindra miliona në objekte të reja prodhuese, prezanton dhjetra talente të jashtëzakonshme në RD, administrimit dhe marketingut departamenteve.

Shiko më shumë

Lajmet e fundit

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car